Opmerkelijk: alleen vrouwen slapen slechter door kinderen

Opmerkelijk: alleen vrouwen slapen slechter door kinderen

Uit onderzoek van de Georgia Southern University is gebleken dat volwassenen met kinderen een stuk minder slaap krijgen dan volwassenen zonder kinderen. Opmerkelijk is dat dit alleen voor vrouwen geldt.

De onderzoekers zagen zeven uur als een gezond aantal uren slaap. Van de onderzochte vrouwen onder de 45 jaar zónder kinderen gaf 62% aan zo’n zeven uur per nacht te slapen. Van de vrouwen onder de 45 jaar mét kinderen was dit nog maar 48%. Daarnaast voelen vrouwen met kinderen zich zo’n 14 dagen per maand futloos en moe tegenover 11 dagen voor vrouwen zonder kinderen.

Tussen de onderzochte mannen met en zonder kinderen werd er geen verschil gevonden wat betreft aantal uren slaap per nacht en vermoeide gevoelens. De reden hiervoor moet nog onderzocht worden. We zijn heel benieuwd naar waar de oorzaak ligt. Denk jij het te weten? Laat dan een reactie achter!

Bron: RTL Nieuws

Over de auteur

de Redactie

Over Shenews SheNews is uitgegroeid tot de grootste Nederlandse kennisbron op het gebied van vrouwen dat niet gaat over liefde, mode, sterren, ziektes en kids. In SheNews brengen we, vanuit de missie- meer vrouwen met meer plezier en meer effect aan het werk-, nieuws bij elkaar uit binnen- en buitenland rond Vrouw & Werk. . SheNews is een initiatief van SheConsult Talent & Loopbaanontwikkeling van hoogopgeleide vrouwen. De redactie bestaat uit verschillende redacteuren SheConsult-coaches, auteurs en wetenschappers.. SheConsult heeft onder meer 22 vestigingen in het land De redactie is bereikbaar via Shenews@sheconsult.nl

Laat een antwoord achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Check it Out