GRANT THORNTON investeert in haar vrouwelijk potentieel

GRANT THORNTON investeert in haar vrouwelijk potentieel

Grant Thornton behoort tot de belangrijkste accountants- en adviesorganisaties met 62.000 professionals in meer dan 135 landen.

Yvonne Braakman-Oudshoorn, Director Private Client Service Grant Thornton: “Yes we did it!! Wij hebben geïnvesteerd in onszelf; een jaar lang mochten wij van Grant Thornton Netherland de training vrouwelijke persoonlijk leiderschap volgen bij SheConsult, dé specialist in coaching van vrouwen met toppers van trainers. Dit programma heeft een unieke combinatie van workshops, podcasts, huiswerk en persoonlijke coaching waar wordt ingegaan op persoonlijk leiderschap, de spelregels en meer impact maken.
Zo hebben wij de code leren kraken!
Vrouwen EN mannen vullen elkaar aan in denken en doen. Samengestelde teams is de kracht in de praktijk. Het benutten van de voordelen die voortkomen uit diverse denkwijzen en ideeën.”

Meer over het Female Empowerment Programma >

Check it Out